Kedi Problemine Yönelik Uzman Tavsiyeleri

Kedi Kapanı

Yaşam alanlarında bulunan ve tam anlamıyla istenmeyen misafir yakıştırması yapılabilecek problemlerin başında kediler gelir. Özellikle belediyelerin, sağlık kuruluşlarının, fabrika, gıda ve imalat sektörünün, site gibi büyük yerleşimlerin kedi ile mücadelesinde kullanılacak en işlevsel ekipman " Kedi Canlı Yakalama Kafesi - Kedi Kapanı " olarak değerlendirilebilir. Zararlı hayvan mücadelesinde canlı yakalama gerektiren durumlar için üretilmiş olan bu sistem zarar vermeden yakalama ve uzaklaştırma için çok önemli görevleri yerine getirmekte maharetlidir. Kedi kapanı uygulaması kolay kurulum ve tekrarlı kullanım gibi özellikleri ile fabrikada kedi problemleri, depolarda kedi problemleri, sitelerde kedi problemleri gibi başlıklar altın genelleyebileceğimiz sorunların en zararsız çözümü olarak gösterilebilir. Bahsedilen yerlerden uzaklaştırılmış olan zararlı hayvanın sebep olacağı bulaşıcı hastalıklardan korunmada oynadığı kilit rol unutulmamalıdır.
" Kedi Canlı Yakalama Kafesi - Kedi Kapanı " özellikle kedi ve küçük köpekleriçin dizayn edilmiş çok işlevsel bir üründür. Bahsettiğimiz bu ürün sincap kapanı , porsuk kapanı ve tavşan kapanı olarakda rahatlıkla kullanılır. Kedi kapanı uygulamasında başarıya ulaşmak için kurulumunu yapmanız ve içerisine cezbedici bir yem bırakmanız yeterlidir. Tekrar eden kedi sorunlarında  sadece işlemi tekrar etmeniz ve yakalama işleminin ardından yakalanan canlının daha uzak bir bölgede serbest bırakılması yeterli olmaktadır. Ürün uzun iç hacmi nedeniyle yakalanan canlıya eziyet etme gibi durumlarıda ortadan kaldırır niteliktedir.
" Kedi Canlı Yakalama Kafesi - Kedi Kapanı " özellikle market depoları, fabrika depoları, kazan daireleri, siteler ve büyük işletmeler için kedi yakalama için ideal bir koruyucu özelliği göstermektedir.

hasereler.com Uzman Ekibi

Canlı Yakalama Kapanı Ürünlerimizi İncelemek İçin Tıklayınız

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.