Akrep Sorunlarınıza Yönelik Uzman Tavsiyeleri

akrep ilacı

Akrepler yaşadıkları bölgeler itibariyle tür farklılığı gösterirler ve genel olarak sıcak ve nemli yuvalar edinmek eğilimindedirler.

Böyle düşünüldüğünde akrep gibi zararlıların kontrolünde yapılması gerekli en önemli şey yaşam alanlarının kısıtlanması ve oluşmasına engel olmaktan geçmektedir.

Kentsel olarak düşünüldüğünde odunluk, inşaat artıkları,kullanılmayan eşya depoları ve benzeri uzun süreli yerdeğiştirmeyen yığınların altında uygun sıcaklıklarda

barınabilen akrep, sadece besin ihtiyacı için dışarı çıkar.

Fiziksel mücadelede önemli bir etken olan temizlik böyle ortamların oluşmasına engel olacağından tekrarlı yapılması gerekir.

Akrep mücadelesinde biyolojik etkenlerin kullanılmasıda önemlidir.

Biyolojik etkenlerden kasıt, başka bir canlının sezgi ve müdahalelerinden faydalanmaktır. Örnek olarak kediler veya tavuklar çok iyi 

birer akrep avcısıdır. Son olarak kimyasal mücadele için kaliteli etken maddelerin uygun dozlarda kullanımı etkinlik açısından fayda sağlayacaktır.

hasereler.com olarak ürünlerimiz arasından yapacağınız seçimlerde kaliteli ürünlerin avantajını yaşayacak ve akrep sorunlarınız için en sağlıklı çözümü elde etmiş olcaksınız.

Kimyasal mücadelenin sorun çözüldükten sonra kalıcı çevre sağlığı ürünleri kullanılarak devam ettirilmesi sorunun tekrarlamaması için önemlidir.

hasereler.com Uzman Ekibi

 Aşağıdaki Akrep İlacı Kullanımı Son Derece Kolay Ve Güvenilir Olması Sebebiyle En Çok Tercih Edilen Ürünlerimizdendir.

İona 10 CS Akrep İlacı Kokusuz

Syngenta Icon 10 CS Akrep İlacı Kokusuz Mikrokapsül Teknolojisi 250 mL

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.