Mücadelesi Zor Böcekler: Alman Hamam Böceği ( Blattela Germanica )

hamam böceği ilacı

Türkiye iklim şartlarında yaşama şansına sahip olabilen böcek türleri arasında en yaygın olan böcek türüdür. Blattela Germanica ( Alman Hamam Böceği ) olarak isimlendirilir. Halk arasında kalorifer böceği kara fatma böceği kara böcek gibi isimlerle ünlenmiş olan bu azılı sağlık düşmanları üreme hızlarını müthiş bir silah olarak kullanırlar. Etkili ve sürekli bir mücadeleyi gerektiren bu özellikleri Alman Hamam böceği açısından dikkat edilmesi gereken en önemli bilgidir. Evde hamam böceği sorununa yönelik uzman tavsiyelerine ihtiyacınız var ise çözüm için www.hasereler.com internet sitesinin uzman tavsiyeleri bölümündeki ilgili kategoriyi incelemenizde fayda vardır. http://haserelercom.blogspot.com.tr/ blog sayfamızdan yapacağımız hamam böceği ilacı kalorifer böceği ilacı gibi ürün yorumlarını takip edebilirsiniz.

Hamam Böceği - Kalorifer Böceği İlacı 1 

Icon 10 CS Kokusuz Hamam Böceği Kalorifer Böceği İlacı

Kokusuz ve lekesiz bir çözüm için son derece etkin bir ürün olmasının yanında uzun süre kalıcılığını koruyabiliyor olmasıda unutulmamalıdır. Etken madde anlamında WHO ( Dünya Sağlık Örgütü ) onaylı bir bileşime sahip olması kullanım sırasında gerçekleşecek olası istenmeyen durum risklerini en aza indirmek için gerekli bütün değerlendirmelerin yapıldığını göstermektedir. Evimizde  kullandığımız sıvı sabunların bile bir kimyasal madde olduğu düşünülünce Bayer K-othrine WG250 ürününün doğru kullanımı ile sadece bir sıvı sabun kadar risk içerdiği düşünülebilir. 
5 Gr şase halinde satışı yapılan bu ürün ilgili oranlarda su ile karıştırılarak sorunlu alana uygulanır ve tam bir koruma sağlar. Geniş spektrumlu bir ürün olan 
 Hamam Böceği Kalorifer Böceği İlacı kalıcı etkisi sayesinde çok ama çok şaşıracak ve artık hiçbir haşere türüne karşı içinizde bir korku oluşmasına gerek kalmayacaktır.

hasereler.com Uzman Ekibi

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.