Koltuk Altı Terleme Problem Olmaktan Çıkıyor. Yenilikçi Ürün: Fresh N Soft Ter Pedi


Koltuk altı terlemelerini problem olmaktan çıkaran mucizevi ürün Fresh n Soft Ter Emici Yapraklar - Koltuk Altı Pedi ;
hassas ciltlere uyumlu gözenekli yapısı sayesinde kavurucu sıcaklarda dahi sosyal hayattan kopmadan günlük aktivitelerinizi yerine getirmenizi sağlayan mucizevi bir üründür. Fresh n soft ter emici koltuk altı pedi kıyafetinizin kol altına temas eden iç kısmına yapıştırılarak kullanılır. Fresh n soft ter emici yapraklar kol altı ve kıyafet arasında yumuşak ve konforlu bir bariyer oluşturarak, koltuk altı terlemesini kıyafetinizden uzaklaştıran ince yapılı hijyenik bir üründür.

Terleme Sorununa Temiz Ve Pratik Çözüm...

Fresh n soft koltukaltı ter pedi; kol altında terden dolayı oluşan ıslaklık hissini, ıslak görüntüyü ve ter kokusunu engelleyen bir üründür.Günlük tazelik ve temizlik sunan bu yapraklar, kıyafetinizdeki lekeleri engelleyerek kıyafetinizin ömrünün uzamasınada yardımcı olur.

Artık Daha Sosyal Davranabilirsiniz...

Rakamlara göre 14-50 yaş arasındaki kadınların %74 ü, 14-50yaş arasındaki erkeklerin ise % 42'sinin terleme sorunu yaşadığı düşünüldüğünde kol altındaki ıslak görüntü sosyal ortamda kişinin kendini güvensiz hissetmesine neden olurken, terden dolayı oluşan kötü koku sorunu ise hem ortam hemde durumu yaşayan kişi için eziyet haline geliyor. Fresh n Soft Ter Emici Yapraklar bu problemi ortadan kaldıran hassas ciltlerle bile uyumlu en hijyenik ve pratik bir ürün olarak daha sosyal ve özgüvenli olarak toplum içindeki rahatlığınıza engel olan ter kokusu ve ıslaklık ile oluşan kötü görüntüyü ortadan kaldırması nedeniyle sizde de sadakat hissini uyandıracak güçlü bir yardımcıdır.

Aşağıdaki linkte 10,00 den başlayan fiyatlar ile farklı adetlerde ki alımlarınız için seçenekler sunulmuştur.

Fresh N Soft Ter Emici Yapraklar

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.