Son Teknoloji Antikoagülant Fare Zehiri Nedir ?

Fare zehiri

Türkiyede Muridae ( Eski Dünya Fare ve Sıçangiller ) familyasının Rattus cinsine ait, Rattus rattus ve rattus norvegicus olmak üzere iki tür yayılış göstermektedir. Rattus rattus'a çatı sıçanı, ev sıçanı, siyah sıçan, gemi sıçanı; Rattus norvegicus'a ise Norveç sıçanı, göçmen sıçanı, kahverengi lağım sıçanı, adi  sıçan ve keme gibi yerel isimler verilmektedir.
Teknolojik gelişmelerin kemirgen kontrolünde kullanılması ile akut rodentisitlerin dezavantajları ortadan kaldırılarak fareler için yem çekingenliği adı verilen ve farelerin yeniden yeme dönüşünü  engelleyen olumsuz tesirleri ortadan kaldırılmıştır.

Antikoagulant rodentisitler ( fare zehiri ) karaciğer mikrozomlarında vitamin K sentezini engelleyerek ölümcül iç kanamalara yol açarlar. Akut zehirlerle karşılaştırıldığında etkileri nisbeten daha yavaş ve spesifik antidodu olması nedeniyle daha güvenlidir.

hasereler.com uzman ekibinin değişik ortamlarda ve defalarca deneyerek satışa sunduğu Antikoagulant Fare Zehiri ürünleri tamamen ithal ürünler olup sektöründe öncü firmalardan tedarik ile siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

hasereler.com Uzman Ekibi

İletişim Formunu Doldurmak İçin Tıklayınız

Antikoagülant Fare Zehiri Ürünleri

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.