Pire Sorununa Yönelik Uzman Tavsiyeleri

pire ilacı

Pireler dış parazit ve kan emicidir. Özel tasarım ayakları nedeniyle pireler şuana kadar canlılar aleminde bilinen en hızlı ivmelenmeye sahiptir. " Pire gördüm kayboldu. " cümleleri kuran insanlar tanımışsınızdır. Çünkü pire ışınlanmış gibi anlık olarak farklı yerlerde görülebilir. Pire boyu 1,5 milimetre ile 3 milimetre'ye kadar değişiklik gösterir. Genellikle köpek,kedi,insa,tavşan ve kümes hayvanlarında bulunur ve ısırdıkları yeri uyuşturmak için kullandıkları salgı kaşıntı yapar.  " Evimde pire var. Ne yapmalıyım ? " sorusunun ilk cevabı kaynak tespitine yönelik konak hayvanlar veya bu gibi etkenlere yakınlık değerlendirilmelidir. Pirelerin kan emici olmaları nedeniyle kedi,köpek,tavşan ve kümes hayvanları gibi canlılara yakın olmaları farkedilmeyen bir çoğalmaya neden olur. Kaynağında üreme o kadar çok artar ki pire yeni oluşumlar için evlerin içine saldırır. Pirenin evde tespit edilmesi pek kolay değildir. En kesin sonuç gözle tespit etmektir. Kan emici olmaları hasebiyle hassas ciltlerde hemen kendilerini belli ederler.  Evde pireden kurtulmak için genel amaçlı kullanılan sentetik piretroid türü insektisit uygulaması en sağlıklı uygulamadır. Kokusuz ve lekesiz olması uygulayıcının elini güçlendirirken, kalıcı olması etkinlik anlamında bir avantajdır. Pire aktivitesi için kullanılacak en önemli koruma aracı ortam şartları göz önüne alınarak seçilmelidir. Çok tozlu ortamlarda kullanılacak pire ilacı ila çok nemli veya ıslak ortamlar için kullanılacak  ürünler farklıdır. Kokulu ve kokusuz ürünlerin kombin olarak kullanılması gerekli durumlarda olabilir.

hasereler.com uzmanlarının çeşitli ortamlarda ve defalarca deneyerek satışa sunduğu pire ile mücadele ürünleri için mail ile tavsiye alabilirsiniz.

Mail Yolu İle İletişim 

hasereler.com Uzaman Ekibi

hasereler.com'un Satışını Yaptığı Aşağıdaki Pire İlaçları, Kullanımı Son Derece Kolay Ve Güvenilir Olması Sebebiyle En Çok Tercih Edilen Ürünlerimizdendir.

Icon 10 CS Pire İlacı Mikrokapsül Kokusuz Kalıcı Etkili

İona 10 CS Pire İlacı Mikrokapsül Kokusuz

Giaguar Micro P8 Mikrokapsül Kokusuz Pire İlacı

Bayer Ficam WP 15 Gr Kokusuz Pire İlacı

Bayer Solfac WP 10 Pire İlacı Depolar İçin

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.