Stokta Yok
Chrysamed

Chrysamed 500 Ml Hasere İlacı

Chrysamed
Fiyat
:
17,50 TL + KDV
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Özellikleri ve Farkı

  Chrysamed diğer ilaçlardan farklıdır.
  Chrysamed İnsektisit, Avusturya’da geliştirilen Patentli CHRYSA Nanokapsül teknolojisi ile üretilmiş geniş spektrumlu kokusuz bir haşere ilacıdır. Chrysamed İnsektisit %99 su bazlı, PBO, solvent ve itici gaz içermeyen, leke ve kalıntı bırakmayan, her çeşit yüzeye (kumaş, ahşap, metal, plastik, deri vs.) uygulanabilen emsalsiz yeni nesil bir insektisittir. Sivrisinek, Karasinek, Hamamböceği, Karınca, Bit, Pire, Mayt (Mite), Akar,  Tahtakurusu, Örümcek, Kene, Akrep vs. uçan ve yürüyen zararlılara karşı 3 aya kadar kalıcı öldürme ve uzaklaştırma (Repellent) etkisine sahiptir.

  Uygulaması

  Chrysamed’ in uygulaması da diğer haşere ilaçlarından farklıdır.
  Chrysamed sadece haşerelere doğrudan sıkılan, bireysel haşere öldürme ilacı değildir.
  Chrysamed, haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği her yere bol miktarda püskürtülerek uygulanır. Duvarlar, mobilyalar, perde, halı,koltuk, yatak, ayakkabılar, elbiseler,
  mutfak ve elbise dolapları, mutfaktaki makina ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere, balkon, teras ve saksılara, takriben 50 cm. mesafeden iyice püskürterek uygulayınız. Genelde tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulamanın 10-15 günde bir, birkaç kez tekrarlanması gerekebilir.
  Chrysamed itici gaz içermez, dolayısıyla ilaçlamalarda kapı ve pencereleri kapatmaya, evi terk etmeye veya havalandırmaya gerek yoktur. Chrysamed‘in özelliklerini bilmeyen bazı tüketiciler, ilacı haşerenin üzerine doğrudan sıkarak haşerenin anında ölmediğini gördüklerinde ilacın etkisiz olduğunu düşünerek yanılgıya düşebilirler. Chrysamed haşereleri anında yok edecek kadar, zehirli bir ilaç değildir. Unutmayınız ki, haşereleri anında yok eden ilaçlar kendi sağlığımız için de tehlikeli olabilirler. Chrysamed haşereleri zehirleyerek değil, trakelerini (solunum sistemlerini) felç ederek uzaklaştırır ve yok eder. 
  Chrysamedin bu özelliğinden dolayı, her haşere cinsine ayrı bir ilaç yerine, tek ilaçla tüm haşere sorunlarını çözmek mümkün olabilmektedir. Sivrisinek, Karasinek, Hamamböceği, Karınca, Mayt (Mite), Akar, Tahtakurusu, Güve, Bit, Örümcek, Kene, Akrep vs.
  HEPSİNE SADECE CHRYSAMED YETER....!

  Kullanım Alanı 
  Kullanım alanı çok geniştir. Evler, siteler, işyerleri, oteller, restoranlar, marketler, fırınlar, okullar, hayvan barınakları ve çiftlikleri vs. tüm açık ve kapalı alanlarda kullanılır.
  Piknik alanlarında, yerlere, çevrenize, elbise ve ayakkabılarınıza sıkarak, kene, sivrisinek ve diğer zararlılardan korunabilirsiniz. Unutmayınız; sadece KENE değil, basit bir sivrisinek ısırması bile tehlikeli bir virüsü bulaştırabilir.
  Seyahatlerde, otel odalarında yatağınıza, yatağınızın etrafına, bavul ve çantalarınıza Chrysamed insektisit püskürterek, kendinizi Tahtakurusu, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği ve diğer parazitlerden korur ve bu zararlıların otellerden evinize taşınmalarını da önlemiş olursunuz. Unutmayınız ki; bir otelin lüks olması veya çok temiz olması, tahtakurusunun olmadığı anlamına gelmiyor. Bu parazitler pislikle değil, kanla beslenirler ve kan olan yerde yaşarlar.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   
   

  Tahtakurusu: 

  Tahtakurusu sıcakkanlıların barınak ve yataklarında (Otellerde, Evlerde, Öğrenci yurtlarında, Pansiyonlarda, Misafirhanelerde, Hayvan barınaklarında vb.) kümeler halinde yaşayan ve onların kanıyla beslenen bir parazittir.Tahtakurusu çoğunlukla yataklarda yaşadığından, birçok dilde yatakböceği, ingilizce 'Bed Bug' diye adlandırılır. Bu Parazitlerden kurtulmak için yatak odanızı, yatak, halı, gardorap, yerler ve duvarlarla birlikte
  Chrysamed insektisit ile iyice püskürterek ilaçlayınız. Uzun süre devam eden bir Tahtakurusu sorunu varsa bu ilaçlamayı 10-15 günde bir olmak üzere birkaç kez tekrarlamanız gerekebilir. Koruma amaçlı tedbir olarak yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir. Bu ilaçlamayla aynı zamanda yataklarda bulunabilen, Mayt (Mite), Akar, Bit, Pire, Uyuz böceği gibi parazitlere karşı da kendinizi koruyabilirsiniz.  Sivrisinek ve Karasinek gibi uçan haşerelerden korunmak için evinizin içini ve dışını, yerler, duvarlar, çöp kutuları, mobilyalar vb. Sineklerin konabileceği yerleri hafif ıslatıncaya kadar Chrysamed ile püskürtünüz. Ayrıca Kalın ve Tül perdelerinizi içten ve dıştan, Kapı ve Pencerelerin iç ve dış pervazlarını, Balkon ve terasları iyice püskürterek ilaçlayınız.


  Hamamböceğive diğer yürüyen haşerelerden korunmak için, yerler, duvarlar, mobilya altları, mutfak tezgah ve makinalarının alt ve arkalarını Chrysamed ile iyice ilaçlayınız.
  Güvelerden kurtulmak ve korunmak için Elbise ve mutfak dolaplarınızı yıla 1-2 kez içini boşaltıp Chrysamed ile iyice ilaçlamanız yeterlidir.

  Karıncalardan kurtulmak için karıncaların gezinti alanlarını ve yollarını etraflıca Chrysamed ile ilaçlamanız yeterlidir.

  Chrysamed ile yapılan deneyler: 
  Alman Freytox Laboratuvarı’nda farelere Chrysamed içirilerek yapılan deneylerde zehirli olmadığı onaylanmıştır.

  Alman Dermatest Laboratuvarı’nda insan cildine uygulanarak yapılan deneylerde PEKİYİ derece ile dermatolojik raporu onaylanmıştır.

  Alman TÜV ve LGA Laboratuvarları’nda birçok kimyasal deneyde Chrysamed incelenmiş tüm deneylerde geçerli not alarak Avrupa standartlarına uygunluk raporu verilmiştir.

  Hacettepe Üniversitesi’nde Sivrisinek ve Karınca denemelerinde  yüzde yüz tam, Karasinek denemesinde %99,5 ve Hamamböceği denemesinde %97,5 sonuç alınmıştır.

  Akdeniz Üniversitesi’nde Keneler üzerinde yapılan deneylerde yüzde yüz tam sonuç alınmıştır.

  Berlin Insect Services Laboratuvarı’nda Kene, Akar (mite) ve Güveler üzerinde yapılan deneylerde, kene ve güvelerde yüzde yüz tam, akarlarda %95 sonuç alınmıştır.

  Gaziantep Üniversitesi’nde Kene ve Örümcek üzerinde yapılan deneylerin hepsinde yüzde yüz tam sonuç alınmıştır.

  Alman Biogenius Laboratuvarı’nda Tahtakurusu üzerinde yapılan deneylerde yüzde yüz tam sonuç alınmıştır.

  Ankara Üniversitesi’nde Tahtakurusu, pire, örümcek ve akrepler üzerinde yapılan deneylerde % 97 sonuç alınmıştır.

  Fransa'da Laboratoire T.E.C.Laboratuvarı’nda Hamamböceği, Karınca, Pire, Karasinek, Akar (mayt), Elbise Güvesi, Termit, Sivrisinek (Aedes Aegypti), Sivrisinek ( Aedes Albopictus) ve Tahtakurusuna karşı yapılan denemelerde tüm zararlılara karşı, yüzde yüz tam etkinlik sağlanmış ve bu etkinliğin 91 gün boyunca devam ettiği tespit edilmiştir ve onaylanmıştır. 

  Deney raporlarını www.chrysamed.com sitemizden inceleyebilirsiniz.

  Dikkat: Chrysamed %99 su içerdiğinden, elektrik akımı bulunan, kablo, priz, motor vs. gibi yerlere sıkmayınız.

  Chrysamed İnsektisit, küçük alanlar için 500ml. spreyli şişelerde;
  geniş alanlar için, 2,5 litrelik spreyli bidonlarda ve 5 litrelik ekonomik bidonlarda üretilmektedir.
  Daha büyük alanlar için, Chrysamed Konsantre EC üretilmektedir. Konsantre ilaç 1:80 oranında su ile karıştırılarak kullanılır.

  CHRYSAMED, DOĞA EN İYİSİNİ BİLİR !

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.