Stokta Yok
Chrysamed

Forte Sivrisinek İlacı 500 Ml Kullanıma Hazır

Chrysamed
Fiyat
:
6,90 TL + KDV
Not
:
Paylaş:
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • Chrysamed, PBO, Solvent ve türevlerini içermeyen, su bazlı, kokusuz, geniş spektrumlu, Uluslararası patentli, yeni nesil bir Haşere ilacıdır.

  Chrysamed, haşerelerin üzerine doğrudan sıkılan bireysel haşere öldürme ilacı değildir.
  Chrysamed haşereleri larvalarıyla birlikte yok ederek haşere sorununu kalıcı olarak çözebilen, 3 aya kadar kalıcı etkiye sahip emsalsiz bir üründür.

  FORTE ile yapılan ilaçlamalarda ilk damladan son damlaya kadar her püskürtmede eşit oranda etken madde uygulanmış olur.

  Kullanım bilgileri

  CHRYSAMED FORTE 500 ml. Spreylerde, 2,5 Litrelik püskürtme tertibatlı bidonlarda ve 5 Litrelik standart bidonlarda satışa sunulmaktadır.

  Chrysamed FORTE nin Aerosol tipi ise CHRYSOL'dur.

  500 ml. Sprey : Kullanmadan önce spreyin ucunu açık konuma getiriniz.

  2,5 Litrelik püskürtme tertibatlı bidon : Kullanmadan önce bidonun kapağını açınız ve püskürtme tertibatını monte ediniz.

  5 Litrelik bidon : Kullanmadan önce bidondan spreylere, el ve sırt pülverizatörlerine veya ULV (soğuk sisleme) cihazına aktarınız.

  CHRYSOL : kullanmadan önce iyice çalkalayınız.

  CHRYSAMED FORTE nin kullanımı ve etkisi diğer haşere ilaçlarından farklıdır.

  Chrysamed, haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği açık ve kapalı alanlara iyice uygulanır. Böyle bir uygulama sonrasında o alanlardaki haşereler kısa sürede telef olurlar, o alana giren yeni haşerelerde bir süre sonra yok olurlar. Normal durumlarda tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulamanın başlangıçta birkaç kez tekrarlanması gerekmektedir. Sonrasında yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir.

  Chrysamed itici gaz içermez, dolayısıyle ilaçlamalarda kapı ve camları kapatmaya, evi terketmeye gerek yoktur.

  Chrysamed in özelliklerini ve farkını bilmeyen veya ilk defa kullanan bazı tüketiciler, ilacı haşerenin üzerine doğrudan sıkarak haşerenin anında ölmediğini gördüklerinde veya yetersiz miktarda ilaç kullandıklarında, ilacın etkisiz olduğunu düşünerek yanılgıya düşebilirler.

  Chrysamed haşerenin sinir sistemini etkileyerek yavaş ama kesin öldürür. Haşereleri anında yok eden ilaçlar sağlığımız için de çok tehlikelidirler. Chrysamed i başlangıçta sık sık kullanınız. Kullandıkça daha iyi tanıyacak ve hep tercih edeceksiniz.

  Kullanım alanı çok geniştir

  Siteler, Apartmanlar, Oteller, Yazlıklar, Evlerde (yerler, duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak,elbise ve mutfak dolapları, mutfak makine ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere ve yerlere püskürterek), İşyerleri, Hastaneler, Askeri birlikler, Restorantlar, Kafeteryalar, Pastaneler, Fırınlar, Marketler, Okullar, Kampüsler, Beldeler, Yurtlar, Kışlalar, Bahçeler, Balkon ve teraslar, Kamp ve piknik alanları, (piknik alanlarında yerlere, çevrenize, elbise ve ayakkabılarınıza sıkarak), Hayvan barınakları ve çiftlikleri, Mezbahalar vs. tüm açık ve kapalı alanlarda, iç ve dış mekanlarda herkes tarafından kolayca kullanılır.

  Teslimat Bilgisi
  :
  Hızlı Gönderi
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.