Chrysamed

S- Delta Ec Hasere İlacı 50 Ml

Chrysamed
Fiyat
:
10,00 TL + KDV
KDV Dahil
:
11,80 TL
Not
:
Paylaş:
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Tavsiye Et
 • Resimler
 • Beni Ara
 • Hızlı Mesaj
 • Öneri Kutusu
 • FORMÜLASYON


  Deltamethrin (saf ) 25 g/L.
  Tetramethrin (saf ) 50 g/L.
  Formülasyon Tipi: EC

  Chrysamed S DELTA;

  Diğer ilaçlardan farklıdır.

  Chrysamed, PBO, Solvent ve türevlerini içermeyen, su bazlı, kokusuz, geniş spektrumlu, Uluslararası patentli, yeni nesil bir Haşere ilacıdır.

  Chrysamed, su ile karıştırıldıktan sonra, suyun her molekülüne eşit oranda dağılır ve bir daha bozulmayan, ayrışmayan, çökmeyen homojen bir emülsiyon sağlar.

  Chrysamed, ile yapılan ilaçlamalarda ilk damladan son damlaya kadar her püskürtmede eşit oranda etken madde uygulanmış olur.

  Chrysamed, nın diğer önemli özelliği ise suya karıştırıldıtan sonra aktivitesi artarak, minimum etken madde ile maximum etki sağlar.

  Chrysamed,in sulandırılması ve uygulaması da diğer ilaçlardan farklıdır.

  Chrysamed in etiketinde öngörülen sulandırma oranları ruhsat mevzuatı gereği birim alana tekabül etmesi gereken etken madde miktarına göre belirlenmiştir.

  Konsantre nin daha fazla suyla karıştırılıması ve buna karşın uygulama miktarının artırılması tavsiye edilir.
  Chrysamed Konsantre, sulandırıldıkça toksisitesi azalır ama haşerelere karşı etkisi artar.

  Chrysamed S Delta, haşerenin cinsine, haşere sorununun özelliğine ve uygulama metoduna bağlı olarak, 1/25 ila 1/160 oranına kadar sulandırılabilinir.

  50 ml. Chrysamed S Delta Konsantre, takriben 8 litre su ile karıştırılması tavsiye edilir.

  1 lire sulandırılmış kullanıma hazır preparat ile, haşerenin cinsine, haşere sorununun özelliğine ve uygulama metoduna bağlı olarak 100 ila 1000 m2 alan ilaçlanabilinir.

  Chrysamed Konsantre, su ile sulandırıldıktan sonra da bozulmadığından yıllar sonra tekrar kullanılabilinir.

  Uygulama şekli;

  Chrysamed S Delta Konsantre, uzman eleman nezaretinde uygulanır.

  Chrysamed, haşerelerin üzerine doğrudan sıkılan bireysel haşere öldürme ilacı değildir.

  Chrysamed haşereleri larvalarıyla birlikte yok ederek haşere sorununu kalıcı olarak çözebilen, kalıcı etkiye sahip emsalsiz bir üründür.

  Chrysamed, haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği açık ve kapalı alanlara iyice uygulanır. Böyle bir uygulama sonrasında o alanlardaki haşereler kısa sürede telef olurlar, o alana giren yeni haşerelerde bir süre sonra yok olurlar.

  Normal durumlarda tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulama, başlangıçta birkaç kez tekrarlanması gerekebilir. Sonrasında yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir.

  Chrysamed in özelliklerini bilmeyen veya ilk defa kullanan bazı uygulayıcılar, ilacı haşerenin üzerine doğrudan sıkarak haşerenin anında ölmediğini gördüklerinde veya yetersiz miktarda ilaç kullandıklarında, ilacın etkisiz olduğunu düşünerek yanılgıya düşebilirler.

  Chrysamed haşerenin sinir sistemini etkileyerek yavaş ama kesin öldürür. Haşereleri anında yok eden ilaçlar sağlığımız için de çok tehlikelidirler. Chrysamed i başlangıçta sık sık kullanınız. Kullandıkça daha iyi tanıyacak, farkını görecek ve hep tercih edeceksiniz.

  Pulverizatörlerle yapılan uygulamanın ince ayarda ve bol miktarda yapılması tavsiye edilir.

  ULV soğuk sisleme uygulamalarında en ince ayarda ve uzun süreli yapılması tavsiye edilir. Uygulama süresi ne kadar uzun olursa o kadar etkili olur. Çok sorunlu kapalı alanlarda; örneğin başka ilaçlarla çözülemeyen hamamböceği istilalarında ulv makinasının uygun bir yere kurulup en az 8 saat ince ayarda çalıştırılması çok başarılı sonuç verir.

  ULV soğuk sisleme uygularken cam ve kapıların kapatılması gerekir.

  Chrysamed itici gaz içermez, Leke yapmaz, uygulanan yüzeyleri tahriş etmez, kullanımı kolaydır.

  Kullanım alanı çok geniştir...

  Siteler, Apartmanlar, Oteller, Yazlıklar, Evlerde (yerler, duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak,elbise ve mutfak dolapları, mutfak makine ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere ve yerlere püskürterek), İşyerleri, Hastaneler, Askeri birlikler, Restorantlar, Kafeteryalar, Pastaneler, Fırınlar, Marketler, Okullar, Kampüsler, Beldeler, Yurtlar, Kışlalar, Bahçeler, Balkon ve teraslar, Kamp ve piknik alanları, Hayvan barınakları ve çiftlikleri, Mezbahalar vs. tüm açık ve kapalı alanlarda, iç ve dış mekanlarda kullanılır.  

  Boyutlar(cm)
  :
  1 x 1 x 1
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.